Meie küpsisepoliitika

Veebileht kohilamoisakool.ee kasutab küpsiseid (ingl k: cookies). Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi veebileht korrektselt töötada.

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie arvutis või muus seadmes (nutitelefon, tahvelarvuti) automaatselt sel ajal kui külastate meie veebilehte ja liigute seal ringi. Küpsiste eesmärk on meeles pidada teie eelistusi ning muuta veebikeskkonna kasutamine teile mugavamaks. Küpsised ei kasuta isikuandmeid, sisalda viirusi ega ole muul moel arvuti jaoks ohtlikud.

Küpsiseid on vaja selleks, et 

  • tuvastada veebilehe kasutaja seade, et kuvada sisu vastavalt kasutatavale seadmele;
  • tunda ära teie seade korduval külastusel;
  • salvestada teavet olulisemate tegevuste kohta meie veebilehel, mis omakorda võimaldab meil oma veebilehte kohandada ja täiendada.

Kogutav informatsioon on anonüümne ja ei võimalda identifitseerida isikuid, kes veebilehte külastavad. Küpsiste lubamisega ei anna te nõusolekut kasutada oma isikuandmeid, veebileht kogub ainult anonüümset külastatavuse statistikat.

Veebilehe küpsiseid on igal ajal võimalik kustutada, samuti nende kasutamist piirata või keelata veebibrauseri seadete alt. Küpsiste kustutamiseks valige brauseri seadetest ‘Sirvimisandmete kustutamine’ (võimalik ka klahvikombinatsiooniga Ctrl + Shift + Delete), märkides linnukesega ‘Küpsised ja muud saidi andmed’, ning klõpsake ‘Kustuta andmed’.

 

Viimati muudetud: 02.06.2023